Hej, hej­čĹő. Za nami I Powiatowy Konkurs Recytatorski pn. “Strofy dla Niepodleg┼éej”­čçÁ­čç▒. Dzi─Ökujemy, ┼╝e byli┼Ťcie z nami­čśŹ! Dzi─Ökujemy te┼╝ Waszym nauczycielom, instruktorom i opiekunom, kt├│rzy Was przygotowali do tych przepi─Öknych recytacji­čžĹÔÇŹ­čŽ░­čĹę. To by┼é wyj─ůtkowy czas i wyj─ůtkowa atmosfera dzi─Öki Wam­čĄę. Przedstawiamy wyniki konkursu, ale pami─Ötajcie, ┼╝e wszyscy jeste┼Ťcie jego zwyci─Özcami­čĆć. Do zobaczenia za rok, mamy nadziej─Ö, w jeszcze szerszym sk┼éadzie­čśŹ.
Decyzj─ů jury, w sk┼éadzie:
Beata Kubacka – Mizerska – przewodnicz─ůca
Jolanta Olczyk – cz┼éonkini,
Anita Kurpi┼äska – cz┼éonkini, przyzna┼éo:
kat. kl. 0-III
I miejsce Aleksandra Krzy┼╝a┼äska z kl. 0 SP nr 9 w Tomaszowie, przyg. p. Agnieszka Fijo┼éek ÔÇô Smejda
II miejsce Karolina Jaworska kl. II SP nr 1 , przyg. p. Anna Muszy┼äska
III miejsce Maria Melon PCAS, przyg. p. Joanna Domalik- Dr├│┼╝d┼╝
Wyr├│┼╝nienia:
Wojciech Majda z kl. II SP nr 12, przyg. p. Beata Milczarek
Lena Grzegorzewska kl. II AKPSP w Tomaszowie, przyg. p. Katarzyna Kuta
W kategorii kl. IV-VI
I miejsce Hanna Biegun kl. VI AKPSP w Tomaszowie, przyg. p. Natalia Jaborska ÔÇô Bieniek
II miejsce Aleksandra Kafar kl. VI SP nr 9 , przyg. p. Joanna Domalik ÔÇô Dr├│┼╝d┼╝
III miejsce Michalina Goworek kl. V SP nr 6, przyg. p. Agnieszka Kujawska
Wyr├│┼╝nienia:
Maria Mucha PCAS, przyg. p. Joanna Domalik ÔÇô Dr├│┼╝d┼╝
Igor G├│rski kl. VI Zesp├│┼é Szk├│┼é w Wiadernie, przyg. p. Anna Sobierska
W kategorii kl. VII-VIII
I miejsce Jagoda Kucharska kl. VIII SP nr 1, przyg. p. Karina G├│ra
II miejsce Jowita Mazurek kl. VIII SP w Glinniku, przyg. p. Ma┼égorzata Smolarek
III miejsce Bart┼éomiej Gierczak kl. VIII SP nr 12, przyg. p. Mariola Tatarynowicz
Wyr├│┼╝nienia:
Amelia Byczkowska kl. VIII SP nr 6, przyg. p. Ewa Turlik – Kostanek
Julia ┼Ümiechowicz kl. VIII SP nr 1, przyg. p. Karina G├│ra
Karolina Gajewska PCAS, przyg. p. Joanna Domalik ÔÇô Dr├│┼╝d┼╝
W kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych:
I miejsce Zuzanna Gu┼Ť─ç, zg┼éoszenie indywidualne, przyg. Joanna Domalik ÔÇô Dr├│┼╝d┼╝
II miejsce Dorota Lalek ZSP nr 2, przyg. p. Aneta Bednarek
III miejsce Nadia Gronostaj, zg┼éoszenie indywidualne, przyg. p. Joanna Domalik ÔÇô Dr├│┼╝d┼╝
Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom artystycznym! ­čî╣