Hej, hej. Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji konkursu fotograficznego pn. „Inny punkt widzenia”. Tym razem jego tematem jest ta najbardziej kolorowa pora roku w różnych odsłonach. Szczegóły w regulaminie poniżej. Do pobrania są też potrzebne dokumenty. Na wasze prace czekamy do końca października.
Inicjatywa skierowana jest do młodzieży od 13 roku życia i dorosłych. Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności literackich, rozbudzanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, kultywowanie tradycji i kultury ludowej naszego regionu, upowszechnianie kultury żywego słowa wśród uczestników i promocja ich twórczości, a także aktywizacja  w okresie pandemii  poprzez organizację konkursu w formule…
Uczestniczka zajęć plastycznych - Marika Mizerska odebrała nagrodę w XV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Anioł z przesłaniem”. Organizatorem konkursu było Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim filia DOK. Celem wydarzenia była między innymi popularyzacja twórczości plastycznej oraz wyobraźni artystycznej a także propagowanie idei działalności charytatywnej. Serdecznie gratulujemy Wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów.