Hej, hej👋. Za nami IV Rekreacyjny Bieg Antoniański🏃‍♂️🏃‍♀️. Na starcie stanęło 204 zawodników, bo choć zapisanych było ponad 300, część wystraszyła aura🌧☔️. Ci odważniejsi, uzbrojeni w sportowego ducha, przebiegli symboliczny dystans 1 km, by uhonorować patrona miasta i powiatu, św. Antoniego. To dla niego biegną co roku wszyscy – uczniowie, studenci, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji i firm. W tym roku, choć w deszczu, również pobiegli z uśmiechem👧🧒👩‍🦳. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale🥇, a dodatkowo najstarszy i najmłodszy zawodnik, puchary starosty🏆. W tym roku to wyróżnienie przypadło ks. prałatowi Henrykowi Kowalińskiemu i 5-letniemu Bartłomiejowi Barulowi😍. Wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostały nagrody – drobny sprzęt sportowy🏀🏸🏑. Ponadto, medale, nagrody i dyplomy otrzymały również drużyny, które zajęły miejsca na podium III Antoniańskiego Turnieju Siatkówki🏐, rozegranego dzień wcześniej na Przystani. Puchar trafił do zespołu pn. “Zalew Sulejowski”🤩 – zwycięzców turnieju. Dziękujemy, że byliście z nami🥳. Do zobaczenia za rok. 😍🤚